Alice 179 / Alice 207 

Alice 179 / Alice 207

MINERALICAST® je materiál s dlouhou historií v Marmorinu s obrovským seznamem spokojených zákazníků. Vyvinutý před více než před 30 lety který se neustále  vylepšuje, MINERALICAST® je jedním z nejspolehlivějších nejodolnějších materiálů , dostupný na  světovém trhu. Jeho hlavní složkou je dolomitový mramor ve formě materialu obsahující 96% uhlič...

MINERALICAST® je materiál s dlouhou historií v Marmorinu s obrovským seznamem spokojených zákazníků. Vyvinutý před více než před 30 lety který se neustále  vylepšuje, MINERALICAST® je jedním z nejspolehlivějších nejodolnějších materiálů , dostupný na  světovém trhu. Jeho hlavní složkou je dolomitový mramor ve formě materialu obsahující 96% uhličitan vápenatý  - minerál je známý jako velmi tvrdý dolomit - CaMg (CO3)

Materiál se získá drcením a čištěním přírodního dolomitického mramoru, Během výrobního procesu je práškový dolomitový mramor kombinován se speciálně určenou pryskyřicí,
čímž vznikne trvalá hmota odlitku.  Vnější povrch každého výrobku je pokryt při vysokých teplotách ochranným povlakem, který dodává barvu a zajišťuje vynikající kvalitu a trvanlivost povrchu. Obě sloučeniny tvoří společně jeden unikátní materiál - MINERALICAST®. Tento materiál neobsahuje žádné vedlejší  škodlivé stopové prvky. Jeho chemické a fyzikální vlastnosti umožňují vyrábět velmi kvalitní výrobky které svojí tvrdostí a zpracováním povrchu budou splňovat vaše veškeré nároky na kvalitu.
 - neomezené tvary a technické a funkční vlastnosti. Nabízíme různé  povrchové barevné úpravy, dále bílý lesk a hedvábný saténový mat.  

Zobrazit
Zobrazeno 1 – 15 z 15 položek